10 yıllık evlilik tek celsede bitmişti! Buse Terim ayrılığın ardından ilk kez konuştu

Teknik direktör Fatih Terim ile Fulya Terim’in küçük kızları Buse Terim (33), 2014’te iş insanı Volkan Bahçekapılı (40) ile görkemli bir düğün yaparak dünyaevine girmişti.

Ünlü çift, ilk çocukları Nil’i 2016’da, ikinci kızları Naz’ı ise 2018’de kucaklarına almıştı.

TAKİPTEN ÇIKTILAR

Çift, 10 yıllık evliliğin ardından geçtiğimiz aylarda birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakmıştı. Bu hamlenin ardından ayrılacakları iddia edilen Terim ile Bahçekapılı, aşklarına bir şans daha vermişti.

İkinci şanlarında da ilişkilerini yürütemeyen ikilinin, 10 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sona erdirdikleri ortaya çıktı. Buse Terim’in ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması’ gerekçesiyle açtığı anlaşmalı boşanma davası geçtiğimiz mart ayında İstanbul 3. Aile Mahkemesi’nde görüldü.

Buse Terim, basına yansıyan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak şu ifadeleri kullanmıştı:

Uzlaşarak çözemeyeceğimizi anladığımız anlaşmazlıklar nedeniyle evliliğimizi bitirme kararı aldık. Evliliğimizin bize hediyesi kızlarımız, daima önceliğimiz olacak. Bu zor geçiş sürecinde, ailemizin, özellikle de çocuklarımızın mahremiyetine göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.

“HAYAT BOYU GÖRÜŞECEĞİZ”

Geçtiğimiz akşam bir davete katılan Buse Terim, boşanmanın ardından ilk kez konuştu. Basın mensuplarının ayrılık sorularına ünlü isim şu şekilde yanıt verdi:

Çok önemli değil nedeni, neden olduğu bence. Nasıl evlenmek çok normal bir şey ise. Ayrılmak boşanmak bunlar da normal şeyler. Anne babayız biz iki tane kızımız var o yüzden hayat boyu görüşeceğiz onlar için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir