Yeni yerli otomobil TOGG’un yarı fiyatına sessiz sedasız satışa sunuldu, hem de Şahin parasına

TOGG Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobili olarak ciddi anlamda talep gördü, görmeye de devam ediyor. TOGG’un rüzgarı ile birlikte yeni yerli otomobil de sessiz sedasız bir şekilde satışa çıktı.

TOGG’un en güçlü yanı fiyatıydı. İlk satışa çıktığı dönemde 1 milyon TL’nin altına satılan TOGG şu sıralar 1.3 milyon TL dolaylarında fiyatlara satılıyor.

Üstelik artık TOGG satın almak için de kuraya katılmanıza gerek yok. Direkt olarak internet üzerinden TOGG siparişinizi verebiliyorsunuz.

Hatta şu anda TOGG satın almak isteyenlere muhteşem bir kredi fırsatı da sunulmuş durumda. 800 bin TL kredi ile ufak bir peşinat ödeyerek TOGG satın alabiliyorsunuz.

Fakat benim o kadar peşinatım yok derseniz de üzülmeyin çünkü yeni yerli otomobil TOGG’dan çok daha ucuz bir fiyata satışa çıktı.

Uzun yıllardır ülkemizde motosiklet satışı yapan RKS, şimdi de elektrikli otomobili ile kullanıcıların karşısına çıktı.

RKS A1 modeli tamamen elektrikli bir otomobil ve batarya yerine jel akü kullanıyor. Yani bildiğimiz otomobil aküleri.

Bu akülerden 6 tanesini batarya olarak kullanan otomobil yaklaşık olarak 70km’lik menzil sunuyor. Otomobilin maksimum hızı ise saatte 50 km.

Maksimum 3 kişinin sığabildiği otomobil şehiriçi kullanım için oldukça ideal diyebiliriz. Bu otomobilin sıfırı şu anda 400 bin TL seviyelerinden satılmakta.

Dip not olarak belirtelim. Otomobilin motoru çok güçlü olmadığı için dik rampalarda biraz zorlanabiliyor. Bu otomobili almadan önce ikamet ettiğiniz yerin yol durumunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir